Yeni sayfalar

Aşağıda wikiHow'da en yakın zamanda oluşturulmuş sayfalar listelenmekte. Belli bir ad uzayından yeni sayfalar görüntülemek için aşağıdaki açılan menüyü seç ya da bir kişi tarafından yakın zamanda oluşturulmuş sayfaları görmek için o kişinin (gerçek adını değil) kullanıcı adını gir.

 • February 26, 2020 ‎Yapboz Nasıl Çerçevelenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Tamamlanmış bir yapboz bazen dağıtılmayacak kadar güzeldir ya da harcanan onca emeğin ardından bunu yapmaya gönlün elvermez. Özel bir yapboz çerç..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Yapboz Nasıl Çerçevelenir"
 • February 26, 2020 ‎Çıkartma Yap ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Yeni bir elişi projesi mi arıyorsun? Çıkartma yapmayı dene! Çıkartmaları, muhtemelen evinde hazır bulunan malzemelerle kolayca yapabilirsin; hatta k..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Çıkartma Yap"
 • February 25, 2020 ‎Etin Bozulduğu Nasıl Anlaşılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Kırmızı et, beyaz et ve deniz mahsullerinin hepsi birbirlerinden farklı bozulma belirtileri gösterir. Etin türüne göre, kötü koku var mı bakmalı,..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Etin Bozulduğu Nasıl Anlaşılır"
 • February 25, 2020 ‎Limon Suyu Saç Rengini Açmak İçin Nasıl Kullanılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Limon suyu uzun zamandır doğal bir saç rengi açıcısı olarak kullanılmaktadır ve bu konuda çok etkili olabilir. Limon suyu solüsyonunu hazırlayıp..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Limon Suyu Saç Rengini Açmak İçin Nasıl Kullanılır"
 • February 25, 2020 ‎Kavanozdaki Etiket Nasıl Sökülür ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Birçok insan cam kavanozları hobi projeleri ya da içinde bir şeyler saklamak için yeniden kullanır. Ne yazık ki bu kavanozların birçoğu, çıkarmas..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kavanozdaki Etiket Nasıl Sökülür"
 • February 25, 2020 ‎Hızlı Bir Şekilde Nasıl Sarhoş Olunur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bazı partiler ve etkinliklerde daha hızlı sarhoş olmak isteyebilirsin. Daha sert içki seçmekten daha hızlı içmeye, daha hızlı kafayı bulmanın çe..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Hızlı Bir Şekilde Nasıl Sarhoş Olunur"
 • February 25, 2020 ‎Dudak Parlatıcısı Nasıl Yapılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Kendi dudak parlatıcını yaparken, ona en sevdiğin kokuyu veya rengi vererek, hatta bir miktar parıltı seviyorsan sim ekleyerek, tamamen sana özel hale..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Dudak Parlatıcısı Nasıl Yapılır"
 • February 25, 2020 ‎Kahve Makinesi Sirkeyle Nasıl Temizlenir ‎ ‎WikiHow Çeviri (" Beyaz sirke yararlı bir doğal temizlik ürünüdür. Yağ ve kalsiyum birikimini söker. Bu yüzden de sudaki minerallerle temas hâlinde bulunan kahve mak..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kahve Makinesi Sirkeyle Nasıl Temizlenir"
 • February 25, 2020 ‎Tombul Ellerden Nasıl Kurtulunur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Birçok insan “tombul” ellerinden utanır. Ellerinin görüntüsünü değiştirmek isteyenler için üzücü ama ne yazık ki genetik, muhtemelen elleri..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Tombul Ellerden Nasıl Kurtulunur"
 • February 25, 2020 ‎Dikey Sıçrama Nasıl Geliştirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Eğer bir atletsen dikey sıçramanı geliştirmek için çalışmak uğraştığın spor dalında daha da ileri gitmene yardımcı olabilir. Güçlü bir dik..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Dikey Sıçrama Nasıl Geliştirilir"
 • February 25, 2020 ‎Bir Şirkete Şikayet Mektubu Nasıl Yazılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Şikâyet mektubu yazmak çoğu insanın hayatının bir noktasında yapmak zorunda olduğu bir şeydir. Bu wikiHow makalesi, bir şirkete nasıl şikâyet me..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Bir Şirkete Şikayet Mektubu Nasıl Yazılır"
 • February 25, 2020 ‎Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmeli ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Vücut tipin ne olursa olsun modaya uygun ve sana çok yakışan kıyafetler giymen, kendinden emin olmanı ve kendini daha rahat hissetmeni sağlayabilir. Bi..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kilolu Erkekler Nasıl Giyinmeli"
 • February 24, 2020 ‎Nasıl Yüzülür ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Yüzmeyi öğrenmek ne yapacağını bilmediğinde korkutucu olabilir. Korkma; yüzmeyi öğrenme sürecini daha az göz korkutucu hâle getirmek için yapabi..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Nasıl Yüzülür"
 • February 24, 2020 ‎Duruşunu Nasıl Geliştirirsin ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Duruşunu geliştirmek kolay bir iş olmasa da, iyi bir duruşa sahip olmak iyi görünmene ve hissetmene yardımcı olabilir. Kendini çok fazla kambur durur..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Duruşunu Nasıl Geliştirirsin"
 • February 24, 2020 ‎Tez Cümlesi Nasıl Yazılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("İster kısa bir komposizyon, ister bir doktora tezi yazıyor ol, tez cümlesi, açık ve kesin bir şekilde ifade etmesi en zor olan cümlelerden biridir. Ne..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Tez Cümlesi Nasıl Yazılır"
 • February 24, 2020 ‎Gün Daha Hızlı Nasıl Geçirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Zaman yolculuğunun sırrını keşfetmenin haricinde kimse zamanı hızlandıramaz. Tabii ki, eğer birisi gününün daha hızlı geçmesini istediğini sö..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Gün Daha Hızlı Nasıl Geçirilir"
 • February 24, 2020 ‎Facebook Hesabı Nasıl Oluşturulur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Sürekli büyüyen Facebook topluluğuna katılmak mı istiyorsun? Facebook hesabı oluşturmak ücretsizdir ve sadece birkaç dakika sürer. Hesabın oluştu..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Facebook Hesabı Nasıl Oluşturulur"
 • February 23, 2020 ‎Somonun Bozulduğu Nasıl Anlaşılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("İyi pişirip saklarsan, somon çok lezzetli ve sağlıklı bir balıktır. Her zaman, yemek hazırlamaya başlamadan önce çiğ somonunda herhangi bir bozul..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Somonun Bozulduğu Nasıl Anlaşılır"
 • February 23, 2020 ‎Bir Gecede Nasıl Kilo Verilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Vücudumuz gece boyu 500 gram ila 1 kilo verir. Verilen kilonun çoğu sudur. Bir uyku diyeti sana kilo vermeyle ilgili inanılmaz sonuçlar sağlamayacaktır..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Bir Gecede Nasıl Kilo Verilir"
 • February 23, 2020 ‎Uyuyor Numarası Yap ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Oda arkadaşın ya da ebeveynlerinle iletişimden kaçmaya çalışıyorsan, uyuyor numarası yapmak senin için bir çözüm olabilir. Onları uyuduğuna ina..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Uyuyor Numarası Yap"
 • February 23, 2020 ‎Facebook'ta Bir Gönderiye Fotoğraf Nasıl Eklenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi ile Facebook'ta paylaştığın gönderilere ve yaptığın yorumlara resim nasıl ekleyeceğini öğreneceksin. == Adımlar == === Fotoğ..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Facebook'ta Bir Gönderiye Fotoğraf Nasıl Eklenir"
 • February 23, 2020 ‎Python Nasıl Kaldırılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi ile Python uygulamasını ve bu uygulama ile ilgili dosya ve klasörleri bilgisayarından nasıl kaldıracağını öğreneceksin. Bu kald..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Python Nasıl Kaldırılır"
 • February 23, 2020 ‎Sınıfta Karnının Yüksek Sesle Guruldamasını Durdur ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bazen herkesin midesi sınıfta guruldar, fakat sana çok sık oluyorsa biraz utandırıcı olabilir. Sınıfta konsantre olmaya çalışırken midenin çıka..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Sınıfta Karnının Yüksek Sesle Guruldamasını Durdur"
 • February 22, 2020 ‎HTML'de Nasıl Yorum Yazılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Yazdığın program koduna yorum eklemek, kendine ve sayfa üzerinde çalışacak diğer programcılara hatırlatıcı notlar ve açıklamalar iletmene olanak..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "HTML'de Nasıl Yorum Yazılır"
 • February 21, 2020 ‎Kıymanın Bozulduğu Nasıl Anlaşılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("{{fa}}Çok amaçlı bir malzeme olan kıyma ile hamburger, köfte, etli dolma, spagetti sosu ve daha birçok lezzetli yemek yapabilirsin. Eğer buzdolabındak..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kıymanın Bozulduğu Nasıl Anlaşılır"
 • February 21, 2020 ‎Amazon Hesabı Nasıl Silinir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow, bir Amazon hesabını kalıcı olarak nasıl sileceğini anlatır. Amazon hesabı mobil uygulama içerisinden silinemez. == Adımlar == #[https:/..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Amazon Hesabı Nasıl Silinir"
 • February 21, 2020 ‎Instagram'da Arama Nasıl Yapılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow, Instagram'ın arama özelliğinin nasıl kullanılacağını öğretir. Instagram, hem mobil uygulamadan hem de masaustü sitesinden, özel başl..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Instagram'da Arama Nasıl Yapılır"
 • February 21, 2020 ‎Bilgisayara Font Nasıl Yüklenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Kullanmak istediğin online (çevrimiçi) yeni bir yazı tipi mi buldun? Windows'ta bir yazı tipi yüklemek son derece kolay bir işlemdir ve hangi Windows s..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Bilgisayara Font Nasıl Yüklenir"
 • February 20, 2020 ‎Mikrodalgada Katı Yumurta Nasıl Haşlanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Mikrodalgada yumurta haşlamak mümkün, fakat herhangi bir patlama olmaması için bazı önlemler almalısın. Yumurtaların üzerini su ile kaplar ve biraz..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Mikrodalgada Katı Yumurta Nasıl Haşlanır"
 • February 20, 2020 ‎PDF Dosya Boyutu Nasıl Azaltılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow, Smallpdf.com'u, Mac OS Preview’i veya Adobe Acrobat Pro’yu kullanarak bir PDF belgesinin dosya boyutunu nasıl küçültebileceğini anlatıyo..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "PDF Dosya Boyutu Nasıl Azaltılır"
 • February 20, 2020 ‎Vücut Isısı Nasıl Artırılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Düşük sıcaklıklara maruz kalmışsan ya da hipotermi olan biriyle ilgileniyorsan, vücut sıcaklığını nasıl artıracağını bilmen gerekebilir. Do..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Vücut Isısı Nasıl Artırılır"
 • February 20, 2020 ‎İki Günde Nasıl Kilo Verilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("İnsanların çok hızlı kilo vermek istemelerinin çeşitli nedenleri vardır. Yakında deniz kıyısında tatile çıkacak olabilirsin ya da önemli bir ta..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "İki Günde Nasıl Kilo Verilir"
 • February 20, 2020 ‎Şeffaf Buz Nasıl Yapılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Hiç fark ettin mi neden restoranda servis edilen buzlar şeffaf, fakat evde buz kalıplarından çıkardıkların bulanık ve beyaz oluyor? Genel olarak buz,..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Şeffaf Buz Nasıl Yapılır"
 • February 19, 2020 ‎Kıvırcık Saçlar İçin Kıvırcık Kız Yöntemi Nasıl Uygulanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Kuru, hasarlı veya kontrol edilemeyen kıvırcık saçlardan mı muzdaripsin? Peki, yeni bir şey denemeye açık mısın? Kıvırcık kız yöntemi ("no-poo..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kıvırcık Saçlar İçin Kıvırcık Kız Yöntemi Nasıl Uygulanır"
 • February 19, 2020 ‎İş Başvuru Mektubu Nasıl Yazılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow sana nasıl iş başvuru mektubu yazman gerektiğini öğretecek – hazırlık, yazma, vesonlandırma...." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "İş Başvuru Mektubu Nasıl Yazılır"
 • February 17, 2020 ‎Alexa'nın Dili Nasıl Değiştirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Alexa’nın tanıyıp konuştuğu dili Alexa destekli cihazlarında nasıl değiştireceğini öğretir. Şu anda İngilizce dış..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Alexa'nın Dili Nasıl Değiştirilir"
 • February 17, 2020 ‎CMD'den Nasıl Kullanıcı Eklenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Komut İstemi’ni kullanarak Windows bilgisayarına nasıl yeni bir kullanıcı ekleyeceğini öğretir. Bunu yapabilmek için yön..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "CMD'den Nasıl Kullanıcı Eklenir"
 • February 17, 2020 ‎Android'de Showbox Nasıl Edinilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Android kullanarak telefonuna veya tabletine Showbox uygulamasını nasıl [[Android%27de-Showbox-Nas%C4%B1l-%C4%B0ndirilir|indirip]..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Android'de Showbox Nasıl Edinilir"
 • February 17, 2020 ‎Snapchat'te Snap Nasıl Silinir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Snapchat’te bir Snap’i Hikayenden veya Hatıralardan nasıl sileceğini öğretir. 2017 Şubat itibarıyla '''gönderilmiş bir..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Snapchat'te Snap Nasıl Silinir"
 • February 17, 2020 ‎Tonik Nasıl Kullanılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Tonik kullanmak iyi bir cilt bakımında önemli bir adımdır. Tonik aynı anda temizler, nemlendirir, gözenekleri küçültür, cildin pH'ını dengeler ve..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Tonik Nasıl Kullanılır"
 • February 16, 2020 ‎Kilolular Nasıl Giyinmeli ‎ ‎WikiHow Çeviri ("İnsanları etkilemek için giyinmen, öz güvenini artırabilir ve en iyi şekilde görünmene yardımcı olabilir. Aslında vücudun çok güzel bu yüzden..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kilolular Nasıl Giyinmeli"
 • February 16, 2020 ‎Omegle'da Kızlarla Nasıl Tanışıp Sohbet Edilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Omegle'da kızlarla sohbet etmeye mi çalışıyorsun? Anonim yapısı yüzünden sohbet edecek kızlar bulmak zor olabilir. Birini bulduğunda onun ilgisini..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Omegle'da Kızlarla Nasıl Tanışıp Sohbet Edilir"
 • February 16, 2020 ‎Android Telefona Zil Sesi Nasıl Eklenir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("{{fa}}Android telefonundaki eski zil seslerinden bıktın mı? Bir hizmete abone olmak veya indirme için ödeme yapmak zorunda kalmadan, herhangi bir ses vey..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Android Telefona Zil Sesi Nasıl Eklenir"
 • February 16, 2020 ‎Android'de Tik Tok'ta Nasıl Düet Yapılır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Android kullanarak Tik Tok’ta bir arkadaşının videosu üzerine nasıl düet kaydedip profilinde paylaşacağını öğretir. ==..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Android'de Tik Tok'ta Nasıl Düet Yapılır"
 • February 16, 2020 ‎Android'de Sesli Mesajın Nasıl Ayarlanır ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Android’inin sesli mesajını ilk kez nasıl ayarlayacağını öğretir. == Adımlar == #Android’inin Telefon uygulamasını a..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Android'de Sesli Mesajın Nasıl Ayarlanır"
 • February 16, 2020 ‎Spotify Parolası Nasıl Değiştirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Spotify İnternet sitesini kullanarak Spotify parolanı nasıl değiştireceğini veya parolanı unuttuysan ya da kaybettiysen Spoti..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Spotify Parolan Nasıl Değiştirilir"
 • February 13, 2020 ‎Brüksel Lahanası Nasıl Pişirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Brüksel lahanası sağlıklı, lezzetli ve hem kendi başına hem de yemeklerin yanında harika olan bir yiyecektir. Brüksel lahanası ocakta veya fırında..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Brüksel Lahanası Nasıl Pişirilir"
 • February 10, 2020 ‎Nasıl Düzgün Beslenilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Düzgün beslenme konusunda etrafta çok fazla bilgi var ve bu insanın kafasını karıştırabiliyor! Hangi yiyecekleri yiyip hangilerinden uzak duracağın..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Nasıl Düzgün Beslenilir"
 • February 10, 2020 ‎Kendini Sınıfa Nasıl Tanıtırsın ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Öğretmen de olsan öğrenci de olsan ilk gün sınıfa kendini tanıtmak biraz göz korkutucu gelebilir. Kendinle ilgili ne kadar bilgi paylaşacağına kar..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Kendini Sınıfa Nasıl Tanıtırsın"
 • February 9, 2020 ‎Dafont'tan Yazı Tipi Nasıl İndirilir ‎ ‎WikiHow Çeviri ("Bu wikiHow makalesi sana, Windows veya Mac bilgisayarlara [http://www.dafont.com http://www.dafont.com]’dan nasıl yazı tipi indireceğini öğretir. == Ad..." içeriğiyle yeni sayfa oluşturdu) ilk olarak oluşturulan "Dafont'tan Yazı Tipi Nasıl İndirilir"